Tak na Zawsze

Tak na Zawsze

Podpisujemy umowę z fotografem

Opisywałam już pytania które warto zadać przy rezerwacji zespołu i sali weselnej, a teraz czas na pytania warte zadania fotografowi. Nie będzie ich aż tak dużo, ale łatwo o czymś zapomnieć.

16-fotograf_slubny2_540x

Czytaj więcej »

Wybieramy suknię ślubną #2

W poprzedniej notce poznałyśmy nasze typy sylwetki. Teraz czas poznać typy sukien ślubnych. Jest ich kilka i warto je wszystkie poznać zanim udamy się do salonu sukien ślubnych.

tumblr_lv66l1lLbx1r1hhcdo1_500

Czytaj więcej »

Wybieramy suknię ślubną #1

W salonach sukien ślubnych znaleźć możemy bardzo wiele modeli. Każda przyszła Panna Młoda chciałaby na ślubie wystąpić w sukni wymarzonej, tej jedynej. Dobrze jest dobrać kreację do swojej sylwetki tak, aby suknia dodała nam uroku, ukryła mankamenty, ale ich nie uwydatniła. Dlatego też warto za suknią rozglądać się już na pół roku przed ślubem, pytać o opinie zaufane osoby, o których wiemy, że doradzą nam szczerze i od razu powiedzą, gdy suknia nie będzie wyglądać dobrze.

lace-back-wedding-dress-bridal-gown-wedding-dress-veluz-reyez-3

Czytaj więcej »

Podpisujemy umowę z zespołem

Wybranie zespołu weselnego to bardzo ważna część przygotowań. Od niego zależy, jak będą bawić się goście, jak będą wyglądać oczepiny i czy pierwszy taniec będzie udany. W tym wpisie zawarłam kilka pytań, które warto zadać przed podpisaniem umowy.

image_md_1259

Czytaj więcej »