Tak na Zawsze

Tak na Zawsze

Mam dość!

Wiem, że tytuł może trochę przerażać. Dotyczyć będzie tej strony urodowych przygotowań do ślubu której osobiście nienawidzę. Chodzi mianowicie o... moje włosy. Jest to temat dla mnie bardzo ciężki, stresujący i na myśl o nim dostaję wewnętrznego załamania.

Czytaj więcej »

Postanowienia noworoczne

Dziś na blogu temat aktualny - postanowienia noworoczne. Wczoraj był Sylwester, powitaliśmy z hukiem nowy rok. Nie należę do osób, które odcinają stary rok grubą kreską, ale lubię zrobić sobie na początku roku postanowienia noworoczne i z przyjemnością i samozadowoleniem skreślać je z listy. Swoje postanowienia noworoczne podzieliłam na kilka kategorii: blogowe, ślubne, urodowe i zakupowe. Zapraszam do czytania :)

(Fotografia: huffpost.com)

Czytaj więcej »

Projekt Ślub #1

Do ślubu jeszcze bardzo daleko, ale ja już zaczęłam przygotowania okołoślubne. Co to znaczy? Po prostu zaczęłam o siebie dbać. Jako że u mnie z regularnością bardzo licho, to początki są trudne. Bardzo często zapominam o wielu sprawach (znajome łapią się za głowę za każdym razem, kiedy wspominam o tym, że nie nasmarowałam twarzy przed wyjściem :D).

Czytaj więcej »