Tak na Zawsze

Tak na Zawsze

Tulipan

Tulipany występują w wielu odmianach barwnych. Na giełdzie znaleźć je możemy od grudnia do kwietnia. Nadają się zarówno do bukietów jednokwiatowych jak i mieszanych. Robione są na własnych łodygach z racji bardzo grubych łodyg.

images3

Czytaj więcej »

Gerbera

Gerbera jest kwiatem całorocznym. Występuje w większości odmian barwnych poza niebieskim. Nadaje się zarówno do wiązanek w mikrofonie jak i na łodygach.

6572127-single-fresh-pink-gerbera-flower-isolated-on-white

Czytaj więcej »

Róża

Dzisiaj na stronie róża. Kwiat całoroczny, bardzo elegancki. Nadaje się bardziej do bukietów w mikrofonie, na własnych łodygach w cieplejszą pogodę może kaprysić. Występuje w wielu odmianach barwnych poza niebieskim.

red_rose

Czytaj więcej »

Storczyki

Na rynku mamy wiele odmian i gatunków storczyków. Dostępne są cały rok, różnica jest tylko w ich cenie. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, mogą występować w wiązankach zarówno mieszanych jak i jednokwiatowych.

550515_369391576472264_1872519670_n

Czytaj więcej »

Kalendarz kwiatów

Dzisiaj długo oczekiwana notka na temat dostępności kwiatów ciętych w określonych miesiącach :) Oczywiście nie są to ścisłe ramy, czasami kwiat może występować na giełdzie wcześniej lub później. Zdarza się też, że zamiast być dostępny np. 3 miesiące jest dostępny tylko przez 2 tygodnie np. z powodu chorób.

reda17

Czytaj więcej »