Tak na Zawsze

Tak na Zawsze

Mam dość!

Wiem, że tytuł może trochę przerażać. Dotyczyć będzie tej strony urodowych przygotowań do ślubu której osobiście nienawidzę. Chodzi mianowicie o... moje włosy. Jest to temat dla mnie bardzo ciężki, stresujący i na myśl o nim dostaję wewnętrznego załamania.

Czytaj więcej »

Postanowienia noworoczne

Dziś na blogu temat aktualny - postanowienia noworoczne. Wczoraj był Sylwester, powitaliśmy z hukiem nowy rok. Nie należę do osób, które odcinają stary rok grubą kreską, ale lubię zrobić sobie na początku roku postanowienia noworoczne i z przyjemnością i samozadowoleniem skreślać je z listy. Swoje postanowienia noworoczne podzieliłam na kilka kategorii: blogowe, ślubne, urodowe i zakupowe. Zapraszam do czytania :)

(Fotografia: huffpost.com)

Czytaj więcej »

Bez

Dzisiaj na stronie bukiety z bzem. Jest to kwiat występujący na giełdzie w zimnych tonacjach (biel, róż, fiolety). Nadaje się do bukietów zarówno na mikrofonach jak i na łodygach. Występuje na giełdzie od listopada do maja.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czytaj więcej »

Gloriosa

Dzisiejszy post dotyczyć będzie gloriozy . Glorioza na giełdzie występuje tylko w jednej odmianie barwnej. Kwiatek całoroczny, nadaje się zarówno do bukietów na łodygach jak i tych w mikrofonie.GloriosaBlog_3

Czytaj więcej »